Süpertotobet'e Git

Supertotobet Nasıl Kayıt Yapabilirim?

Supertotobet Nasıl Kayıt Yapabilirim?

Gerçek bir yabancı iddaa sitesini kullanmak istiyor iseniz, öncelikli olarak supertotobet nasıl kayıt yapabilirim? Sorusunun karşılığını gündeme getirmek zorundasınız. Bu sitede kayıt açabilmeniz, hesap açabilmeniz için, 18 yaşında ya da bu yaşın üzerinde bulunacaksınız. Daha sonra hesap açma girişiminin başlatabilmeniz için, sitenin yeni giriş adresini kullanacaksınız. Şu an için yeni giriş adresinin supertotobet720.com olduğu görülebilmektedir. Buradan hareket edecek, aşağıda belirtilen işlemleri yapıp, kendinize bir hesap meydana getireceksiniz.

süpertotobet üyelik işlemleri

Supertotobet Hesap Açma

Bu işlem yani supertotobet hesap açma işlemi çok basittir. Sizler yukarıda vermiş olduğumuz yeni adresi ile siteye erişip ana pencereyi görün. Kırmızı renkli kayıt şeklinde bir buton olduğunu tespit edeceksiniz. Seçim işlemini yapın. Ekran görüntüsü değişecek, üzerinde hesap oluşturun yazan bir bölüm karşınıza gelecektir. Kişisel bilgi bölümünü dolduracaksınız. Boş alan bırakmayacaksınız. Hesap bilgi bölümünü doldurup, boş alan bırakmayacaksınız. İletişim bilgi bölümünü dolduracak, boş alan bırakmayacaksınız. Altta gördüğünüz 18 yaşından büyüğüm, kullanım şartlarını okudum ve kabul ediyorum kutusunu işaretleyeceksiniz. Son olarak hesap oluştur şeklindeki butona basacaksınız.

Supertotobet Hesap Açmada İstenen Bilgiler

Peki bilgi anlayışında neler kastedilmektedir? Supertotobet hesap açmada istenen bilgiler nelerdir? Kişisel bilgi bölümüne baktığınızda, isim, soy isim, telefon numarası, gün, ay, yıl olacak şekilde doğum tarihi ve cinsiyet bilgisinin talep edildiğini göreceksiniz. Hesap bilgi bölümünde kullanıcı adı oluşturacak, şifre oluşturacaksınız. Elektronik posta adresinizi yazacaksınız. Gizli sorunuzu yazacak, gizli sorunun cevabını yazacaksınız. İletişim bilgi bölümünde ülke seçimi ve şehir seçimi yapacaksınız. Ekstra yani yüksek güvenlik derecesine sahip bir bilgi paylaşmanıza gerek yoktur.

Supertotobet Ne Kadar Sürede Kayıt Olabilirim?

Yukarıda kısaca supertotobet nasıl kayıt yapabilirim? Sorusunun cevabı verilmiştir. Peki anlatılan bu işlemler nasıl ya da ne kadar sürede tamamlanacaktır? Supertotobet ne kadar sürede kayıt olabilirim? Burada önemli olan, üyelik başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamlayıp, müşteri hizmetleri ile göndermelisiniz. Üyelik başvuru formunu müşteri hizmetlerine gönderdiğiniz andan itibaren, sadece 5 dakika içerisinde onay anlamına gelen bir aktivasyon linki sizlere elektronik posta aracılığı ile gönderilecektir. Hesap bilgi bölümüne yazdığınız elektronik posta adresine gönderim yapılacaktır.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top